Для художньоі школи купили 43 набори акварельних фарб по 20 тюбиків у кожному наборі й ще 43 набори по 6 тюбиків. скільки всього тюбиків з акварельними фарбами придбали для художньоі школи.
- 12.07.2018 09:09
- Математика
Ответы и объяснения 2
43*20=860( т.)-купили
43*6=258(т.) фарби купили
860+258=1118(т.)-купили всього
Відповідь: 1118 тюбиків фарби купили всього.
- 14.07.2018 22:39