Яка собівартість продукції ,якщо її продали з прибутком 7,5 % за 311,75 гривень
- 14.08.2018 08:19
- Математика
Ответы и объяснения 1
1).311,75-7,5%=288,37(грн)(з оформленням до сотих)—собівартість продукції
або
1).311,75:100•7,5=23,38(грн)(з порушенням до сотих)—чистий прибуток
2).311,75-23,38=288,37(грн)— собівартість продукції
- 15.08.2018 20:00