Ширина прямоктника 7 дм, а довжина на 9 дм більша.Яка площа прямокутника?
- 23.08.2018 19:01
- Математика
Ответы и объяснения 2
7 дм + 9 дм=16 дм длинна
7 дм * 16 дм =112 кв дм площадь прямоугольника
- 24.08.2018 22:20
Ширина = 7 дм
довжина - ?,на 9 дм більша
S = ?
1) 7+9=16(дм)- довжина
2) S= а*b
S= 7*16 = 112( квадратних дм ) - площа прямокутника
- 25.08.2018 02:00