Бакытта 700 жуз теңге бар. 480теңгеге кітап жəне əрқайсысы 10теңге тұратын бірнеше . кітаптың ты
сын сатып алғаннан кейін 180 теңге қалды. бақыт неше кітап сатып алды
- 15.09.2018 23:32
- Математика
Ответы и объяснения 1
480+10х+180=700
10х=700-480-180
10х=700-660
10х=40
х=40:10
х=4
Жауабы: Бакыт 4 китап сатып алды 10 тенгеден
- 16.09.2018 00:04