Поле прямокутної форми має площу 48 а, а його ширина --- 60 м Обчисліть периметр поля
- 11.09.2018 19:32
- Математика
Ответы и объяснения 1
1 а = 100 м2
48 а = 48 * 100 = 4800 м2
Длина поля равна : 4800 / 60 = 80 м
Периметр поля равен : (60 + 80) * 2 = 140 * 2 = 280 м
- 12.09.2018 13:05