Автомобіль їхав 2 години зі швидкістю 66км/год. Після цього йому залишилося проїхати відстань у 3 рази більшу, ніж та, яку він уже проїхав. Яку відстань мав проїхати автомобіль?
- 25.08.2018 13:55
- Математика
Ответы и объяснения 1
1. 2 · 66 = 132 (км) - проїхав автомобіль
2. 132 ·3 = 396 (км) - залишилось проїхати
3. 132 +396 = 528 (км) - мав проїхати
- 26.08.2018 00:35