Мама розклала вареники з грибами на 3 тарілки по 8 на кожну і вареники з вишнями на 4 тарілки по 2 на кожну. У скільки разів варенеиків з вишнями було
менше, ніж вареників із грибами? Склади короткий запис задачі у вигляді таблиці та розвяжи задачу
- 07.08.2018 14:45
- Математика
Ответы и объяснения 1
Тарелки вареники всего вареников
3 8 с грибами 3 * 8 = 24 шт
4 2 с вишнями 4 * 2 = 8 шт
1) 3 * 8 = 24 - вареники с грибами;
2) 4 * 2 = 8 - вареники с вишней;
3) 24 : 8 = 3 (раз) - во столько раз вареников с вишней меньше.
Ответ: вареникiв з вишнями було у 3 разiв менше, нiж вареникiв iз грибами.
- 08.08.2018 19:59