Два хлопчики зібрали разом 420 марок , причому у першого виявилося на 10% марок більше ніж у другого. На скільки відсотків менше марок стало у першого хлопчика після того як другому хлопчику подарували ще 50 марок?
- 21.08.2018 05:18
- Математика
Ответы и объяснения 1
55% - у 1. 420*55/100=231м.
45% - у 2. 420*45/100=189м.
189+50=239м. - стало у 2.
239-231=8м. - на стільки стало меньше у 1.
420+50=470м. - стало у1+2.
8*100/470 = 1,702...%
- 22.08.2018 14:44