У трьох школах(№1 №2 №3) навчаються 1000 учнів. У школах №1 і№2 разом навчаються600 учнів, а в школах №2 і №3-760 учнів. Скільки учнів навчається в кожній школі?
- 05.08.2018 10:18
- Математика
Ответы и объяснения 1
1)1000-600=400 учнів навчається у 3 школі
2) 1000-760=240 учнів навчається у 1 школі
3) 1000-(400+240)=360 учнів навчається у 2 школі
- 06.08.2018 00:28