Посіяти 9 кг гороху,а зібрали на 36 кг більше.У скільки разів більше зібрали города,ніжпосіяли?напишите короткое условие задачи
- 17.08.2018 06:05
- Математика
Ответы и объяснения 2
9 кг посіяли 36 кг зібрали отже
36-9=25кг
Отже зібрали на 25кг більше
- 18.08.2018 05:13
Посеяли - 9кг
забрали - посеяли+36
вопрос - забрали/посеяли=?
9+36=45
45/9=5
Ответ:в 5 раз
- 19.08.2018 11:11