Масса автомобілів *таврія* *волга* і*нива* разом 4120 кг яка маса кожної машини окремо якщо маса *таврії*і*волги*2020 кг а маса *волги* і*ниви* 3460 кг ?
- 25.08.2018 19:07
- Математика
Ответы и объяснения 2
1) 4120-2020=2100(кг)- маса ниви
2) 4120-3460=660(кг)- маса таврії
3) 3460-2100 =1360(кг) - маса волги
- 27.08.2018 21:28