На двох кущах сиділо 10 горобців. Після того як на перший прилетіло ще 5 горобців, а на другий ще 3, на обох кущах горобців стало порівну. Скільки горобців було на кожному кущі спочатку?
Рішення з умовою
- 22.08.2018 03:00
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) 10+5+3= 18 птиц было всего.
2) 18/2= 9 птиц на одной ветке было
3) 9-5(прилетело) = 4 птицы было на одной ветке сначало.
4) 9-3 (прилетело) = 6 птиц было на другой ветке сначало.
- 23.08.2018 11:46