Маса індичьки 9 кг, а гуски 6 кг. Яка загальна маса трьох таких гусок і восьми індичок?
- 18.09.2018 15:47
- Математика
Ответы и объяснения 2
3*6=18 кг маса 3 гусок
8*9=72 кг маса 8 індичок
18+72=90 кг загальна маса
- 20.09.2018 23:04