Два відрізки один 18см другий 25см за один заплатили на 224грн більше ніж за перший,скільки коштують кожен з відрізків
- 18.08.2018 22:43
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) 25-18=7 (см) - стоят 224 грн
2) 224:7=32 (грн) - стоит 1 см
3) 18×32=576 (грн) - стоит 18 см
4) 25×32=800 (грн) - стоит 25 см
- 19.08.2018 04:14