Тик тортбурыштын периметри 42см.Онын узындыгынын енине катынасы 4:3 катынасындай.Тик тортбурыштын ауданын табындар.
А.115см квадрат В.110см квадрат с.108см квадрат
- 09.07.2018 21:09
- Математика
Ответы и объяснения 1
Р=42 2(4х+3х)=42 8х+6х=42 14х=42 Х=3 1)4*3=12 2)3*3=9 S=12*9=108
- 01.01.1970 00:00