Помогите плиз!
Утвори вирази та знайди їхне значення.
1) від суми чисел 157 і 203 відніми добуток чисел 40 і 4
2) частку чисел 240 і 60 збільш у 9 разів
3) число 482 змнгш на добуток чисел 80 і 3
4)добуток чисел 82 і 23 зменш на різницю чисел 140 і 96
- 05.08.2018 10:50
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) (157+ 203) - 40*4 = 360 - 160 = 200
2) 240/60 * 9 = 4 * 9 = 36
3) 482 - 80*3 = 242
4) 82*23 - (140 - 96) = 1886 - 44 = 1842
- 06.08.2018 21:08