До школи привезли 72 підручника 36 віддали до бібліотеки а решту роздали по 4 підручника кожному скільки учнів отримали підручники
- 25.07.2018 04:25
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) 72-36=36(п.)- підручників залишилось
2)36:4=9(ч.)
Відповідь: 9 учнів отримали підручники.
- 26.07.2018 20:45