Задача.
Із двох селищ одночасно назустріч один одному вирушили велосипедист і пішохід. Пішохід рухався зі швидкістю 3 км/год, що в 4 рази менше від швидкості велосипедиста. Знайти відстань між селищами, якщо велосипедист і пішохід зустрілися через 3 години після початку руху.
- 21.07.2018 10:35
- Математика
Ответы и объяснения 1
3*4=12 км/год швидкість велосипедиста
3+12=15 км/год загальна швидкість
15*3=45 км відстань між селищами
===============================
- 22.07.2018 14:04