У школі є 108 першокласників .Їх у 6 разів менше, ніж другокласників, та в 3 рази менше, ніж третьокласників. Скільки учнів молодших класів є у школі?
- 16.09.2018 23:52
- Математика
Ответы и объяснения 1
108*6=648 второклассники
108*3=324 третьеклассников
108+648+324=1080 учеников младших классов
- 17.09.2018 08:17