Хлопчик прочитав 234 сторінки . Першого дня - 2/9 книги , другого - 50% решти . Скільки сторінок прочитав останього дня ?
- 26.08.2018 08:20
- Математика
Ответы и объяснения 1
1. 2/9 *234=52ст.(прочитав першого дня)
2. 234-52=182ст.(Решта)
3. (50%=1/2)1/2 *182=91ст.(прочитав другого дня)
- 27.08.2018 20:17