ДОПОМОЖІТЬ РОЗВ*ЯЗАТИ ЗАДАЧУ : Один вертоліт пролетів 420 км,а другий-700км.Перший вертоліт був у польоті на 2 години меньше , ніж другий.Скільки годин був кожен вертоліт якщо їх швидкість однакова???ДОПОМОЖІТЬ!!!!!!!
- 16.09.2018 22:11
- Математика
Ответы и объяснения 1
700-420=280 (км) - за 2 часа
280:2=140 (км/ч) - скорость вертолетов
420:140=3 (ч) - был первый вертолет в полете
700:140=5 (ч) - был второй вертолет в полете
- 17.09.2018 23:07