Із двох міст між якими 87 км виїхали одночасно назустріч один одному два велесопидисти швидкість першого 16 км/год чому дорівнює швидкість другого велосипедиста якщо вони зустрілися через 3 год?
- 19.09.2018 06:49
- Математика
Ответы и объяснения 1
87:3=29 км/год швидкість зближення
29-16=13 км/год швидкість другого велосипедиста
=================
2 спосіб
==================
16*3=48 км проїхав перший до зустрычи
87-48=39 км проїхав другий до зустрычи
39:3=13 км/год швидкість другого
- 20.09.2018 16:22