У Сашка 10 цукерок, а у Микити 6 цукерок. Скільки цукерок має віддати Сашко Микиті,щоб цукерок у них стало порівну?
- 25.08.2018 18:22
- Математика
Ответы и объяснения 2
1. 10 - 6 = 4 (ц.) - різниця.
2 . 4 : 2 = 2 (ц.) потрібно відддати Сашку Микиті, щоб цукерок у них стало порівну.
Перевірка:
Сашко (віднімання, тому що забираємо) - 10 - 2 = 8 (ц.)
Микита (додавання, тому що даємо) - 6 + 2 = 8 (ц.)
Відповідно:
8 цукерок = 8 цукерок.
Відповідь: 2 цукерки має віддати Сашко Микиті, щоб цукероу у них стало порівну.
_______________________________________________________________♔ Сподобалася відповідь? Постав дякую і кращу відповідь! :) ♔
- 26.08.2018 20:38