У Тимка 33 грн., а у Семена 27 грн. Бiлет у кiнотеатр коштуе 30 грн. Скiльки гривень мае позичити Тимко Семену, щоб вони могли вiдвiдати кiнотеатр разом?
- 18.08.2018 00:49
- Математика
Ответы и объяснения 2
Тимко даст 3 грн. Семёну.
и тогда им обоим хватит денег на поход в кино.
(33-3=30 27+3=30)
- 20.08.2018 00:56