Саджанці дерев посадили у 5 рядів,по 16 у кожний.і залишилося ще 4 саджанці.Скільки б вийшло рядів,якби саджанці садили по 14 в кожному ряду?Допоможіть будь ласка.
- 08.07.2018 14:07
- Математика
Ответы и объяснения 1
Умова:
5 рядів- 16 саджанців
? рядів - 14 саджанців
Розв`язання:
1)16*5=80 (с.)- посадили
2)80+4=84 (с.)- було
3)84:14=6 (рядів)
Відповідь: вийшло 6 рядів, якщо садили би по 14 у кожному.
- 09.07.2018 07:10