СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Було куплено 2 кг цукерок одного виду по 64 грн за кілограм, 4 кг цукерок другого виду по 82 грн і ще 3 кг цукерок третього виду. Середня ціна куплених цукерок становила 88 грн за кілограм. Скільки коштував кілограм цукерок третього виду?
- 08.08.2018 19:04
- Математика
Ответы и объяснения 1
1. 64*2=128гр -первого вида
2. 82*4=328гр -второго вида
3. 2+4+3=9 кг -всего купили конфет
4. 88*9=792гр- потратили на все конфеты
5 792-(128+328)=336 гр- потратили на третий вид конфет
- 09.08.2018 02:55