Вздовж однiєї ділянки дороги розставлено 36ящиків з піском,а вздовж другої 16 таких ящиків На першій ділянці на 41г 20кг піску біьше,ніж на другій Скільки піску на кожній ділянці дороги?
- 12.09.2018 19:32
- Математика
Ответы и объяснения 1
36-16=20-різниця ящиків
Отже, 20 ящ.= 20 кг 41г
2041 : 20 = 102.05г- в одному ящику
102.05× 36=...
102.05×16=...
- 13.09.2018 09:29