7*5+(62-26)-21/3 встанови порядок дій і знайди значення виразу
- 22.08.2018 08:17
- Математика
Ответы и объяснения 1
7*5+(62-26)-21:3= -8
1) 62-26= 36
2) 7*5= 35
3) 21:3= 7
4) 35-36= -1
5) -1- 7= -8
- 23.08.2018 14:11