Мама помила 12 глибоких тарілок стільки ж мілких і 8 салатниць У скільки разів більше помито тарілок ніж салатниць
- 16.07.2018 14:25
- Математика
Ответы и объяснения 1
1)12+12=24(т.)-всього помито тарілок
2)24:8=3(р.)
Відповідь: у 3 рази більше.
- 17.07.2018 18:00