До першої крамниці привезли 7 мішків борошна а до другої - 9 мішків-це на 160кг більше ніждо першої.Скільки кілограмів борошна привезли до кожної крамниці?
будь ласка допоможіть
- 09.07.2018 21:45
- Математика
Ответы и объяснения 1
1)9-7=2 мешка разница 2)160:2=80 кг муки в одном мешке 3)80*7=560 кг муки привезли в первый магазин 4)80*9=720 кг муки привезли во второй магазин
- 01.01.1970 00:00