Помогите с математикой 5 класса, "Екі қаланың арақашықтығы 490 км. Бірінші қаладан 90км\сағ жылдамдықпен жеңіл машина шықты.Ол 1 сағ 30 мин жүрген соң екінші қаладан 70км\сағ жылдамдықпен жүк машинасы шықты.Жүк машинасы 1сағ 45 мин жүрген соң екі машинаның арақашықтығы неше километр?"
- 20.07.2018 15:47
- Математика
Ответы и объяснения 1
1 ч 30 мин = 1,5 часа
1 ч 45 мин = 1,75 часа
490 - 90 * 1,5 - 70 * 1,75 = 490 - 135 - 122,5 = 142,5 км - расстояние между машинами
- 21.07.2018 11:23