Запишіть число у вигляді звичайного дробу або мішаного числа 4,9;8,95;1,567;0,2;0,043;0,008;5,06;12,018
- 08.09.2018 21:01
- Математика
Ответы и объяснения 1
4,9=4 9/10 8,95=8 95/100 1,567=1 567/1000 0,2=2/10 0,043=43/1000 0,008=8/1000 5,06=5 6/100 12,018=12 18/1000
- 09.09.2018 04:45