За 7 днів господарка витратила 14 кг картоплі.На скількі днів вистачить 18 кг картоплі,якщо денна норма витрати збільшиться на 1кг?
Склади обернену задачу, щоб знайти число 18.
Дякую!
- 14.07.2018 08:26
- Математика
Ответы и объяснения 1
14:7=2 (кг) - норма потребления в день
2+1=3 (кг) - новая норма потрбления в день
18:3=6 (дн.)
Ответ: на 6 днів вистачить 18 кг картоплі,якщо денна норма витрати збільшиться на 1кг
- 15.07.2018 06:01