ЗАДАЧИ НА ЗБИЛЬШЕННЯ (ЗМЕНШЕННЯ) ЧИСЛА НА КИЛЬКА ОДИНИЦЬ И ЗНАХОДЖЕННЯ ОСТАЧИ ЧИСЕЛ. ДОПОЛВНИ КОРОТКУ УМОВИ И РОЗВЯЖИ ЗАДАЧУ.З ДИЛЯНКИ ЗИБРАЛИ 9КГ МОРКВИ А ЦИБУЛИ НА 5 КГ БИЛЬШЕ. ДО ДИТЯЧОГО САДКА ВИДПРАВИЛИ 7 КГ ЦИБУЛИ. СКИЛЬКИ КИЛОГРАМИВ ЦИБУЛИ ЗАЛИШИЛОСЬ?
- 13.09.2018 08:55
- Математика
Ответы и объяснения 1
1. 9+5=14 (кг) - собрали цибулі
2. 14-7=7 (кг) - відправили до дітячого садка
3. 14-7=7 (кг) - залишилось.
Відповідь: 7 кілограмів цибулі залишилось.
- 14.09.2018 13:46