Відстань від Києва до Житомира (через Фастів) 150 км,а по шосе - на 20 км мн менша.
Турист з Києва до Житомира їхав залізницею,а назад повертався автобусом. Скільке всього кілометрів проїхав турист:
- 21.08.2018 15:35
- Математика
Ответы и объяснения 2
1) 150-20=130(км )по шосе 2) 150+130=280(км) проїхав турист
- 22.08.2018 01:09
1) 150-20=130 по шоссе
2) 150+130=280 проехал турист
Ответ:280 километров
- 23.08.2018 01:29