Для фарбування 15 верстатів потрібно 18кг фарби.Скільки фарби потрібно для фарбування 25 таких самих верстатів?
- 19.09.2018 06:49
- Математика
Ответы и объяснения 2
1. Скільки кілограм фарби потрібно для фарбування 1 верстати?
18 : 15=1,2 (кг)
2. Скільки фарби потрібно для фарбування 25 верстатів?
1,2*25=30 (кг)
Відповідь: 30 кг фарби потрібно для фарбування 25 верстатів.
- 21.09.2018 21:51