Біля годівниці було 22горобці і 9 синиць.3 синиці та 9 горобців полетіли.На скільки більше залишилося горобців ніж синиць
- 24.08.2018 20:12
- Математика
Ответы и объяснения 1
22-9=13 воробьёв осталось
9-3=6 синиц осталось
13-6= 7
Ответ на 7 воробьёв осталось больше чем синиц
- 25.08.2018 14:56