У цистерні 480 відер води Один насос може викачати всю воду за 24 хв а другий за 40хв За скільки хвилин можна всю воду викачати якщо ввімкнути одночасно два насоси
- 17.08.2018 16:09
- Математика
Ответы и объяснения 1
480/24=20 (відер/хв)
480/40=12 (відер/хв)
20+12 (відер/хв) - разом
480/32=15 (хв.)
Відповідь:15 хвилин
- 18.08.2018 09:40