У поштовому відділенні дитячий журнал Барвінок передплатили 367 осіб, журнал соняшник - на 108 осіб більше, а журнал Пізнайко - на 236 осіб менше, ніж журнали Барвінок і Соняшник разом. Скільки осіб передплатили журнал Пізнайко?
- 03.08.2018 19:01
- Математика
Ответы и объяснения 1
367+108=475 осіб передплатили соняшник
367+475=842
842-236=606 осіб передплатили Пізнайко
- 04.08.2018 00:42