Периметр підлоги, що має форму прямокутника дорівнюе 22 м. Довжина підлоги становить 6 м. Яка ширина підлоги?
Устав замість зірочок такі цифри, щоб рівності та нерівності стали істинними
*70<370
508>50*
6*9+1=670
80*-1<804
- 17.07.2018 05:58
- Математика
Ответы и объяснения 1
Р =22
а=6м
в- ?
1) 6 * 2= 12(м)
2) 22 -12=10(м)
3) 10 : 2= 5(м)
270< 370
508> 507
669+1=670
804 - 1< 804
- 18.07.2018 13:15