Треба задачу з математики 6 клас《 для святкового розпродажу ціну на товар знизили на 20% , а потім ще на 10% . На скільки % ціна після двох переоцінок знизиться》 будьласка діями!!!
- 22.08.2018 12:29
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) 20%=0,2
2)1-0,2=0,8
3)10%=0,1
4)0,8*0,1=0,08
5)0,8-0,08=0,72
6)1-0,72=0,28
7)0,28=28%
В-дь: 28%.
- 23.08.2018 04:59