Зірвали 15 червоних і білих троянд.для букету взяли 4 червоні і 3 білі троянди.Скільки троянд залишилося?
- 21.07.2018 07:37
- Математика
Ответы и объяснения 1
1)4+3=7(т)-всього взяли на букет
2)15-7=8(т)
Відповідь:залишилося 8 троянд
- 22.07.2018 13:13