Тато з Олексою вирушили на риболовлю.2год вони їхали поїздом зі швидкостю 80 км/год,потім А год йшли пішки зі швидкистю 3 км/год,і нарешті,2 год пливли озером зі швидкістю У км /год.Який шлях вони подолали від вокзалу до місця риболовлі? Склади вираз і знайди його значення,якщо А=3,У=6.
- 07.09.2018 05:38
- Математика
Ответы и объяснения 1
80*2=160(км)- їхали поїздом;
3*1=3(км)- йшли пішки;
у*2=2у(км)- пливли.
Разом: 160+3+2у=163+2у (км) - вираз
Якщо у=3, то 163+2у=163+2*3=163+6=169(км)- подолали;
Якщо у=6, то 163+2у=163+2*6=163+12=175(км) - подолали.
- 08.09.2018 06:46