З двох пунктів , відстань між якими 6 км 200м вирушили назустріч один одному бігун і пішохід . Бігун за 10хв пробіг 1/4 усього шляху .а пішохід -1/5решти , На скільки метрів менше пройшов пішохід ніж пробіг бігун?
- 05.08.2018 11:30
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) 6км200м=6200м 6200:4*1=1300(м) - пробіг бігун за 10 хв. 2)6200-1300=4800(м) - залишилося пробігти бігуну. 3)4800:5*1=960(м) - пройшов пішохід за той самий час. 4)1300-960=340(м) - менше пройшов пішохід ніж пробіг бігун. Відповідь:340 метрів.
- 06.08.2018 13:52