Котра тепер година якщо до закинчення добы залишилося пята частина часу який пройшов вид ии початку
- 04.09.2018 23:05
- Математика
Ответы и объяснения 2
Пройшло х часу
х+1/5х=24
1 1/5х=24
6/5х=24
х=24*5/6=20
Зараз 20 година, тобто 8 вечора
Перевірка:
20/5=4
20+4= ДОБА!! Отже зараз 20 година вечора!!! Сорри за попереднє рішення :)))
- 06.09.2018 15:27