Школяр купив книжку, ручку і пенал. Якби книжка коштувала у 5 разів дешевше,ручка- у2 рази дешевше,а пенал- у 2,5 рази дешевше, ніж насправді, то покупка коштувалаб 8 умовних грошових одиниць.Якби книжка коштувала у 2 рази дешевше, ручка-у 4 рази дешевше, а пенал-у 3 рази дешевше, то покупка коштувалв б 12 ум.гр.од. Візначте, скільки коштує покупка
- 23.07.2018 03:19
- Математика
Ответы и объяснения 1
X-книга(стоимоть)
y-ручка
z-пенал
x/5+y/2+z/2.5=8 |*10
2x+5y+4z=80
x/2+y/4+z/3=12 |*12
6x+3y+4z=144
2x+5y+4z=80
отнимаем
4x-2y=144-80
4x-2y= 64
2x-y=32
y=2x-32
6x+3(2x-32)+4z=144
6x+6x-64+4z=144
12x+4z=208
3x+z=52
z=52-3x
x+y+z-стоимость покупки
x+y+z=x+2x-32+52-3x=20
- 24.07.2018 06:36