Діти зібрали зі шкільної ділянки 5 мішків картоплі та 2 мішки буряків загальною масою 330 кг. Яка маса одного мішка буряків, якщо маса одного мішка картоплі - 50 кг? На скільки мішок картоплі важчий від мішка буряків?
- 21.07.2018 09:57
- Математика
Ответы и объяснения 2
50 * 5 = 250 кг - маса всієї картоплі
330 - 250 = 80 кг - маса буряків
80 : 2 = 40 кг - маса 1 мішка буряків
50 - 40 = 10 кг - мішок картоплі важчий від мішка буряків
- 22.07.2018 13:57
5*50=250кг(картоплі)
330-250=80(2 мішка буряків)
80/2=40(вага 1 мішка буряків)
відповідь: на 10 кг мішок картоплі важчий від 1 мішка буряків.
- 23.07.2018 19:51