Розв'язати задачу.Скласти та розв'язати обернену задачу..
На пляжі шукали поживу 32 голуби та 28 бакланів. Прилетіло ще 17 голубів і 15 бакланів. Яких птахів стало більше і на скільки?
- 19.09.2018 07:00
- Математика
Ответы и объяснения 1
На пляжі шукали поживу 32 голуби та 28 бакланів. Прилетіло ще 17 голубів і 15 бакланів. Яких птахів стало більше і на скільки?
32+17=49 голубів
28+15=43 бакланів
49-43=6
голубів на 6 більше
- 20.09.2018 11:42