За день у саду зібрали 740 кг яблук. Частину яблук розклали в 26 ящиків, по 10 кг у кожний, а решту розклали в більші ящики, по 12 кг у кожний. Скільки всього використали ящиків?
- 15.08.2018 22:14
- Математика
Ответы и объяснения 1
1)скільки кг розклали в 26 ящиків?26*10=260 кг2)скільки кг залишилось?740-260= 480 кг3)скільки ящиків знадобилось щоб розкласти решту?480:12= 40 ящ4)скільки всього ящиків?26+40=66 ящ
- 16.08.2018 09:41