На круподерню на одній машині привезли 3т 485кг зерна гречки а на іншій на 1т 651кг більше Скільки гречаної крупи можна одержати з усього зерна якщо вона становить 3/4 від маси зерна гречки
- 11.08.2018 16:49
- Математика
Ответы и объяснения 1
3т485кг=3485 кг,1т 651 кг=1651кг
1)3485+1651=5136кг зерна гречки привезли на другій машині
2)3485+5136=8621(кг) зерна гречки привезли на двох машинах разом
3)8621:4*3=6465,75кг гречаної крупи можна одержати з усього зерна
- 12.08.2018 00:59